Zimní tipy

Lyžování Ramzová

 

Lyžování Ramzová, Jeseníky

Ramzová je milovníky Jeseníků považována za centrum zimního vyžití a patří mezi nejvyhledávanější oblasti.

 

Sjezdové lyžování na Ramzové

Asi 6 km sjezdových tratí v bezprostředním okolí Ramzové je vybaveno 17 vleky. Na malé ploše jsou zde centralizovány sjezdovky různé obtížnosti, a tak není problém zajistit bezpečné lyžování pro děti a začátečníky stejně jako adrenalinovou jízdu pro zkušené lyžaře toužící vychutnat si náročnou trať.

 

Běžecké tratě

Ramzová je ideálním nástupním místem, pokud se rozhodnete běžet Jesenickou magistrálu. Nezapomeňte, že tato trasa je jedna z nejnáročnějších běžeckých tratí v Jeseníkách vůbec.

Nepoměrně snazší a kratší je trasa Ramzová – Červenohorské sedlo.

Osvědčená je také bílá stopa z Červenohorského sedla na Červenou horu, nicméně pokud se rozhodnete pro tuto trať, nezbývá než se z našich apartmánů na Ramzové dopravit do výchozího bodu trati.

Oblíbené běžecké trarě jsou: Ramzová, Petříkov, Paprsek

Mapa střediska Ramzová

 

Lyžařské školy Jeseníky

Jste začínající lyžaři, chcete zdokonalit svou techniku? Chcete vašim dětem zajistit kvalitní lyžařský výcvik? Doporučujeme využít služeb zkušených instruktorů z lyžařských škol.

Lyžařské školy:
Sun Ski & Board School
KILPI SNOW SCHOOL

 

Vyzkoušejte Snow tubing

Jízda na sněžných člunech (snow tubing) jistě zpestří dovolenou nejen dětem, ale i dospělým. Obzvláště začátečníkům může přinést snow tubing uvolnění po náročném lyžařském výcviku.

snow-tubing