Reference

Počet napsaných referencí: 19

 1. Zdeňka z Ostravy

  Po roce jsem opět zavítala na stejné místo. A i když mi letos počasí nepřálo, přesto mi v tomto penzionu bylo příjemně.
  Majitelé jsou velmi ochotní a milí lidé a člověk se tady cítí skoro jako doma. Všude pěkně uklizeno, čisto.
  Není co vytknout., Jen to počasí je nevyzpytatelné.

 2. Dana Slováková

  Nehodnotím ubytování, protože jsme se zastavili pouze na kávičku. Vynikající káva a ke kávě stejně dobrý zákusek. Klobouk dolů, že to jde i v turistickém centru, kde to není pravidlem.

 3. Kamila Voříšková

  Moc děkujeme za přátelskou atmosféru a perfektní obsluhu v kavárně Penzionu Neubauer. Slušné, milé a přátelské jednání, skvělá nabídka a útulné posezení uvnitř i na venkovní zahrádce s krásným výhledem. Rádi Vás zase navštívíme. Děkujeme a přejeme jen spokojené hosty.

 4. David Kučera

  David Kučera

  Doporučuji všem co si chtějí užít klidu & pohody. Je to nyní ještě o „level“ výše než veškerá konkurence v okolí – ta nová kavárna …. to je pecka !! Jezdíme sem s rodinou a přáteli jak nám čas a volná kapacita penzionu dovolí a pokaždé nás přivítají usměvavé a pozitivní obličeje. To že je penzion nový a čistý a super – to už ví asi každý.

 5. Penzion Neubauer je skvělou volbou za jakéhokoliv počasí. Vyzkoušeno.
  Výborné zázemí a přátelská atmosféra Vám umožní si opravdu odpočinout. Vše máte na dosah a to nejen kopce a skvělé trasy pro všechny možné druhy sportu.
  Pán a Paní Neubauerovi se o Vás postarají a budete jako v bavlnce.
  Přejeme jim ze srdce vše dobré při spouštění provozu nové kavárny, která bude výborným doplňkem pro příjemný odpočinek v Rychlebských horách.

 6. Ivan Kaštyl

  Děkujeme za krásně strávené chvíle ve Vašem penzionu. Vše perfektní !!! Majitelé vychází ve všem vstříc. Můžu všem jenom doporučit .

 7. Krásný penzion. Perfektně zrekonstruovaný. pokoje čisté. Velice příjemný a milý personál. Cítila jsem se tam jako doma.
  Myslím, že už vím, kam zase za rok pojedu.
  Vřele doporučuji.

 8. Pěkně zrekonstuovaný penzion, který je útulný a čistý. Velmi příjemní majitelé. Skvělá snídaně a výborný výchozí bod pro nejrůznější aktivity v okolí – turistika, lyžování… Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji!

 9. Velmi skvělý a příjemný majitelé. Krásné pokoje a ostatní prostory v penzionu.Snídaně velmi bohaté a penzion ihned u vleků paráda.Těšíme se na další dovolenou u Vás 🙂 Fakt jste báječný.děkujemeee

 10. Jana Sokolová

  Krásné, čisté, prostorné ubytování, majitelé velmi milí a ochotní, snídaně parádní. Děkujeme za příjemně strávené dny u vás! Mohu jen doporučit. (A už vymýšlím, kdy sem zas vyrazíme 🙂 )

 11. František Řezníček

  Perfektní ubytování, penzion čistý, vkusně zařízený, po rekonstrukci. Majitelé velmi příjemní a vstřícní. Rozhodně doporučujeme všem.

 12. velharticka@seznam.cz

  Perfektní ! Děkujeme za příjemný pobyt, ochotu, vstřícnost. S radostí Váš penzion doporučíme svým přátelům .
  Tereza a Zuzana

 13. Penzion na úrovni,nové,čisté,voňavé ,architektonicky sladěné a promyšlené, včetně venkovních úprav ,majitelé příjemní a zdvořilí. Tak má vypadat dobrý pension.

 14. Moc děkujeme!!!! Všem kdo chtějí navštívit Jeseníky vřele doporučuji ubytování v tomto penzionu.Krásný,útulný a domácký penzion,velmi milí a ochotní majitelé. Penzion je na „supr“ místě,jak na zimní radovánka,tak na letní výlety,takže za mě 100% spokojenost!!!!!!!!

 15. Piekna zima,szkoda, ze nie ma nocnych jazd. Muszę poszukac innego miejsca,szkoda bo stok tu jest bezpieczny: (

 16. TYle pozytywnych opinii Polaków -super. Szkoda tylko, że nie ma w języku polskim ale mam nadzieję, że nowy właściciel to uwzględni.

 17. Renata i Piotr

  Witamy….
  Świetna atmosfera, luksusowe pokoje, lokalizacja przy wyciągu, bardzo miła obsługa, gorąco polecamy.
  Renata i Piotr….))))

 18. Witam…
  Polecam gorąco Pensjonat Neubauer , warunki komfortowe, bardzo miła obsługa i posiłki, położenie przy samym wyciągu, gdy będę wybierał się na narty ponownie to wybiorę ten pensjonat…
  Polecam wszystkim pobyt w tym pensjonacie …))))
  Maciej.

 19. Krásné, nové, čisté interiéry, příjemní a vstřícní majitelé. Mohu vřele doporučit rodinám s dětmi, manželským párům i skupinkám přátel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *